Herbaty HoReCa


Herbaty do gastronomii

Herbata to podstawa w każdym lokalu gastronomicznym. Jeśli pracujesz w gastronomii, doskonale wiesz, jak ważne dla Twoich gości są wysokiej jakości produkty. Jeżeli masz w swojej ofercie herbaty, koniecznie zadbaj o to, aby ich smak i aromat sprawił, by goście chcieli wracać do Twojego lokalu. Herbaty do gastronomii w pojedynczych saszetkach to specjalnie przygotowane herbaty do restauracji, kawiarni, hoteli, biur, do cateringu i najróżniejszych lokali gastronomicznych. Zielona herbata, czarna herbata lub herbaty owocowe (malinowe, z dzikiej róży, a może egzotyczne smaki owoców?) to propozycje, których nie może zabraknąć w menu Twojego lokalu. Filiżanka herbaty lub kawy będzie idealna do śniadania lub obiadu.

W BiFix zaopatrujemy w herbaty HoReCa kawiarnie, hotele, restauracje, ośrodki konferencyjne i sale weselne. Oferujemy wysokiej jakości herbaty dla lokali gastronomicznych w atrakcyjnych cenach - u nas zamawiasz prosto od producenta.

Sprawdź nasze herbaty HoReCa

Wysokiej jakości herbaty pakowane są w wygodne saszetki. Herbaty HoReCa w pojedynczych saszetkach pozwalają zachować świeżość ziół i liści na dłużej, a Tobie ułatwia podawanie napoju gościom. Jaki rodzaj herbaty wybierzesz dla swoich gości? Daj im wybór! Zielona herbata, czarna herbata, czerwona, ziołowe herbatki albo owocowe smaki - każdy rodzaj herbaty ma swoich zwolenników, dlatego w BiFix przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką paletę smaków i aromatów herbat do gastronomii. Herbaty do restauracji i hoteli BiFix to wyjątkowa kolekcja produktów przeznaczonych do asortymentu lokali gastronomicznych, w których liczy się jakość podawanych napojów. Liście herbaty z najlepszych plantacji zadowolą podniebienia nawet najbardziej wymagających koneserów herbaty.

Poczęstuj swoich gości najlepszą herbatą. Sprawdź wszystkie herbaty do gastronomii z oferty BiFix - herbaty malinowe, herbaty czarne, żurawinowe, z aromatem pomarańczy lub cynamonu. Wybierz najlepsze herbaty do SPA, hotelu i restauracji z asortymentu BiFix!

Katalog produktów Bi fix

Znajdź swoje ulubione smaki herbat w katalogu online Bifix

Katalog dżemów

Znajdź swoje ulubione smaki dżemów w katalogu online Bifix

Katalog produktów HoReCa

Znajdź ulubione smaki w katalogu HoReCa Bifix