Monozioła


Szukasz naturalnego sposobu na odporność, trawienie lub niższy poziom cukru we krwi? Herbatka ziołowa liściasta ma w swym składzie witaminy i substancje, które naturalnie wspierają zdrowie. Wypróbuj naturalne susze ziołowe BiFix (monozioła) i delektuj się smakiem zdrowych naparów ziołowych.

Dodaj naturalne susze ziołowe do domowej apteczki

Zioła nie wyleczą ciężkich chorób, ale mogą wspomóc terapię dolegliwości, takich jak przeziębienie, stany zapalne przewodu pokarmowego, biegunka, zgaga i inne. Niektóre zioła wykazują działanie przeciwutleniające, uspokajające, rozkurczowe i rozgrzewające. Ponadto zawarte w liściach składniki wpływają często na dobrą kondycję skóry i włosów.

W domowej apteczce warto mieć zawsze herbatki ziołowe z ziół takich jak mięta (na dolegliwości przewodu pokarmowego, przeziębienia i stany zapalne jamy ustnej), melisa (na ukojenie nerwów, bezsenność i przeziębienie) czy rumianek (przy zaburzeniach trawienia i problemach z pracą układu pokarmowego).

Morwa do regulacji poziomu cukru we krwi

Liść morwy białej wpływa na zahamowanie działania enzymów rozkładających w naszym organizmie węglowodany. Po wypiciu herbatki z morwy białej zyskujemy efekt, jakim jest niższy poziom cukru we krwi, a to stanowi istotną kwestię dla diabetyków. Herbata z morwy jest też polecana osobom, którym zależy na obniżeniu masy ciała. Morwa wspomaga zmniejszenie trawienia cukrów złożonych i wchłaniania cukrów prostych. Wykorzystaj działanie morwy białej, pijąc regularnie monozioła od BiFix!

Katalog produktów Bi fix

Znajdź swoje ulubione smaki herbat w katalogu online Bifix

Katalog dżemów

Znajdź swoje ulubione smaki dżemów w katalogu online Bifix

Katalog produktów HoReCa

Znajdź ulubione smaki w katalogu HoReCa Bifix