Bi fix herbatki owocowe


Herbaty owocowe z soczystych owoców

Masz ochotę na herbatkę o pysznym, owocowym smaku? Herbaty owocowe to bogactwo owoców dla wszystkich miłośników herbat. Czarna porzeczka, malina, jagody, jabłko, żurawina, wiśnia, owoce dzikiej róży - poznaj wszystkie smaki naszych herbat owocowych! Wykorzystaj właściwości zdrowotne owoców i rozsmakuj się w słodyczy prosto z czarnej porzeczki, maliny lub aronii. Herbatka owocowa BiFix poleca się do śniadania i obiadu.

Jako producent herbat owocowych stworzyliśmy oryginalne mieszanki, które łączą owoce z najlepszych plantacji i różne dodatki, które dodają im wyjątkowego smaku. Naturalna herbata owocowa to skarbnica witamin zimą, w okresie przeziębień, ale i pyszny napój również latem. Herbatę owocową w letnie dni koniecznie podawaj z kostkami lodu!

Poznaj wyjątkowe smaki herbat owocowych!

Szeroki wybór herbatek owocowych w BiFix pozwoli Ci wybrać idealny smak dla siebie. Aronia, czarny bez, dzika róża, malina, owoce leśne, poziomka, wiśnia, żurawina, czerwona pomarańcza z pigwą, dzika róża z maliną, malina z lipą i wiele innych kompozycji czeka na Ciebie w ofercie BiFix. Wypróbuj herbaty Tutti Frutti. Witaminy i minerały z owoców wspierają odporność organizmu, przyspieszają przemianę materii i wzmacniają organizm. Witamina C, witaminy z grupy B, witamina E i A - owoce to bogate źródło witamin, które naturalnie wspomogą Twoje zdrowie. To też cała obfitość przeciwutleniaczy i polifenoli. Herbatki owocowe oferują całą moc prozdrowotnych właściwości.

Przygotuj pyszny napar dzięki herbatce z żurawiną lub poziomką. Poczęstuj bliskich herbatą z dzikiej róży i maliny. Wysoka jakość owoców i wyjątkowy aromat mieszanek BiFix zapewni chwilę relaksu i ugasi pragnienie. Poczuj owocowy zapach, który uwalnia się podczas parzenia i ciesz się smakiem herbatek owocowych BiFix. Wypróbuj wszystkie nasze owocowe kompozycje!

Katalog produktów Bi fix

Znajdź swoje ulubione smaki herbat w katalogu online Bifix

Katalog dżemów

Znajdź swoje ulubione smaki dżemów w katalogu online Bifix

Katalog produktów HoReCa

Znajdź ulubione smaki w katalogu HoReCa Bifix