Bi fix herbatki owocowe


Bi fix Kompot wigilijny Napar owocowy

Bi fix Kompot wigilijny Napar owocowy
5,99 zł

Bi fix Herbata zimowa ekspresowa

Bi fix Herbata zimowa ekspresowa
4,99 zł

Herbaty owocowe z soczystych owoców

Masz ochotę na herbatkę o pysznym, owocowym smaku? Herbaty owocowe to bogactwo owoców dla wszystkich miłośników herbat. Czarna porzeczka, malina, jagody, jabłko, żurawina, wiśnia, owoce dzikiej róży - poznaj wszystkie smaki naszych herbat owocowych! Wykorzystaj właściwości zdrowotne owoców i rozsmakuj się w słodyczy prosto z czarnej porzeczki, maliny lub aronii. Herbatka owocowa BiFix poleca się do śniadania i obiadu.

Jako producent herbat owocowych stworzyliśmy oryginalne mieszanki, które łączą owoce z najlepszych plantacji i różne dodatki, które dodają im wyjątkowego smaku. Naturalna herbata owocowa to skarbnica witamin zimą, w okresie przeziębień, ale i pyszny napój również latem. Herbatę owocową w letnie dni koniecznie podawaj z kostkami lodu!

Poznaj wyjątkowe smaki herbat owocowych!

Szeroki wybór herbatek owocowych w BiFix pozwoli Ci wybrać idealny smak dla siebie. Aronia, czarny bez, dzika róża, malina, owoce leśne, poziomka, wiśnia, żurawina, czerwona pomarańcza z pigwą, dzika róża z maliną, malina z lipą i wiele innych kompozycji czeka na Ciebie w ofercie BiFix. Wypróbuj herbaty Tutti Frutti. Witaminy i minerały z owoców wspierają odporność organizmu, przyspieszają przemianę materii i wzmacniają organizm. Witamina C, witaminy z grupy B, witamina E i A - owoce to bogate źródło witamin, które naturalnie wspomogą Twoje zdrowie. To też cała obfitość przeciwutleniaczy i polifenoli. Herbatki owocowe oferują całą moc prozdrowotnych właściwości.

Przygotuj pyszny napar dzięki herbatce z żurawiną lub poziomką. Poczęstuj bliskich herbatą z dzikiej róży i maliny. Wysoka jakość owoców i wyjątkowy aromat mieszanek BiFix zapewni chwilę relaksu i ugasi pragnienie. Poczuj owocowy zapach, który uwalnia się podczas parzenia i ciesz się smakiem herbatek owocowych BiFix. Wypróbuj wszystkie nasze owocowe kompozycje!

Katalog produktów Bi fix

Znajdź swoje ulubione smaki herbat w katalogu online Bifix

Katalog dżemów

Znajdź swoje ulubione smaki dżemów w katalogu online Bifix

Katalog produktów HoReCa

Znajdź ulubione smaki w katalogu HoReCa Bifix