Bi fix admiral tea


Herbaty Admiral Tea to wysokiej jakości herbaty gatunkowe – herbaty czerwone, rooibos, pu-erh i yerba mate. To niepowtarzalny smak czerwonej herbaty z różnych zakątków świata zamknięty w wygodnej kopertce lub w liściach.

Herbaty czerwone – detoks i oczyszczanie

Czerwona herbata pu-erh, tradycyjnie pochodząca z prowincji Yunnan w Chinach, to nie tylko niezwykły smak, ale też właściwości zdrowotne. Czerwoną herbatę poleca się w szczególności na detoks, oczyszczanie i odchudzanie. Eksperci z całego świata widzą w czerwonej herbacie potencjał do przyspieszenia metabolizmu. Dzięki zawartym w niej polifenolom minimalizuje absorpcję cholesterolu we krwi. Pozytywnie oddziałuje na cały organizm: układ odpornościowy, ciśnienie krwi czy też skład mikroflory jelitowej. Herbata czerwona nie tylko wspiera procesy trawienia, ale też zmniejsza poziomy cholesterolu, reguluje pracę jelit oraz pomaga osobom z nadciśnieniem.

Czerwona herbata rooibos na metabolizm

Rooibos to herbata czerwona z liści czerwonokrzewu z całym bogactwem mikroelementów wspierających różne procesy w organizmie. Przyspiesza metabolizm i oczyszcza organizm. Czerwoną herbatą wspomagają się osoby z problemami żołądkowymi. Liście podawane przy bólach brzucha koją ból i minimalizują dolegliwości. Dla lepszych efektów w odchudzaniu połącz regularne picie herbaty czerwonej ze zdrową dietą i sportem.

W ofercie sklepu internetowego BiFix znajdziesz czerwone herbaty najwyższej jakości. Poznaj ich cenne właściwości! Sprawdź też ofertę herbat ziołowych!

Pobudzająca yerba mate zamiast kawy!

Yerba mate, czyli napar z liści ostrokrzewu paragwajskiego, to herbata o właściwościach pobudzających, ale też oczyszczających i odchudzających. Herbata yerba mate jest znana jako alternatywa dla kawy, a swoje działanie zawdzięcza zawartości kofeiny. Wykorzystaj energetyzujące właściwości yerba mate o poranku. Picie yerba mate bardzo dobrze pobudza, nie podrażniając żołądka. Poprawia koncentrację, polepsza samopoczucie, minimalizuje objawy zmęczenia. Susz yerba mate cechuje wysoka zawartość witamin i minerałów, takich jak witaminy z grupy B, witamina C, E i magnez.

Jak pić yerba mate BiFix? Zalej saszetkę herbaty wodą o temperaturze 70 stopni i zaparzaj 5-10 minut. Wypróbuj napar yerba mate i herbaty czerwone z oferty BiFix!

Katalog produktów Bi fix

Znajdź swoje ulubione smaki herbat w katalogu online Bifix

Katalog dżemów

Znajdź swoje ulubione smaki dżemów w katalogu online Bifix

Katalog produktów HoReCa

Znajdź ulubione smaki w katalogu HoReCa Bifix