Dżemy bez cukru


Wszyscy uwielbiamy przetwory owocowe, konfitury i dżemy z owoców. Ale zarówno domowe dżemy pakowane do przygotowanych słoików, jak i dżemy dostępne w sklepie, zawierają dodatek cukru. Dżem truskawkowy, dżem z czarnej porzeczki czy owoców leśnych, jaki znajdziesz w sklepach, zazwyczaj mają dodany cukier, a to problem nie tylko dla osób dbających o zdrowie, ale też dla diabetyków i osób ograniczających słodkie, kaloryczne dodatki i składniki.

Zdrowy dżem bez cukru – słodycz prosto z owoców

Dżemy bez cukru BiFix to słodycz prosto z owoców wzbogacona słodkimi liśćmi stewii. Wykorzystywany przez nas w recepturze dżemów bez cukru maltitol to naturalna substancja słodząca, mniej kaloryczna od sacharozy. Dżemy bez cukru mają niski indeks glikemiczny, dzięki czemu są to produkty idealne dla  diabetyków.

Dżemy bez dodatku cukru BiFix tworzą owoce, takie jak truskawki, maliny, jeżyny, borówki i czarne porzeczki. Kolorowe słoiki naszych dżemów bez cukru zawierają moc truskawek (60 g owoców na 100 g produktu). Wszystko to bez sztucznych konserwantów – aby nasze dżemy zachowały świeżość na dłużej, stosujemy pektyny, naturalny środek zagęszczający.

Katalog produktów Bi fix

Znajdź swoje ulubione smaki herbat w katalogu online Bifix

Katalog dżemów

Znajdź swoje ulubione smaki dżemów w katalogu online Bifix

Katalog produktów HoReCa

Znajdź ulubione smaki w katalogu HoReCa Bifix