Bi fix herbaty ekologiczne


Czy wiesz, że 80% Polaków pije herbatę codziennie albo kilka razy dziennie? Po herbatę sięgamy bez względu na porę dnia, porę roku czy okazję. Dlatego tak ważne jest, abyśmy wybierali najlepsze, zdrowe herbaty. Świadomość konsumentów dotycząca zdrowego żywienia rośnie. Coraz chętniej wybieramy naturalne składniki i produkty bez szkodliwych substancji. Również w przypadku herbaty liczą się już nie tylko walory smakowe, ale też jakość i miejsce jej produkcji. Dlatego w BiFix przygotowaliśmy ekologiczne herbaty z ekologicznych upraw.

Ekologiczne herbaty – wybieraj to, co najlepsze!

Zielona herbata, yerba mate, herbaty bio, rooibos, zioła (mięta, koper włoski) czy herbaty czerwone działają pozytywnie na nasze zdrowie. Ale wybierając herbaty zielone, czarne lub herbatki owocowe, zwracajmy też uwagę na dodatkowe składniki, które mogą się w nich pojawiać. Przygotowując eko herbaty w BiFix, nie stosujemy sztucznych dodatków ani substancji konserwujących. O ekologię dbamy już na plantacjach! Ekologiczne uprawy herbaty nie wykorzystują sztucznych nawozów i szkodliwych środków ochrony roślin. Ale to nie wszystko! Przy produkcji naszych produktów stawiamy na energooszczędne metody przetwórstwa, a eko herbaty dostępne w naszej ofercie pakujemy w ekologiczne opakowania.

Wybieraj zdrowe herbaty ekologiczne

Co stoi za wyjątkowym smakiem ekologicznych herbat BiFix? Najlepszej jakości surowce wykorzystane do ich produkcji. Nasze eko herbaty to zioła i owoce z ekologicznych upraw. Szeroki wybór herbat i ziół w BiFix to nie tylko intensywny smak, ale też bezpieczne dla zdrowia składy. Sprawdź wszystkie ekologiczne herbaty z oferty BiFix!

Katalog produktów Bi fix

Znajdź swoje ulubione smaki herbat w katalogu online Bifix

Katalog dżemów

Znajdź swoje ulubione smaki dżemów w katalogu online Bifix

Katalog produktów HoReCa

Znajdź ulubione smaki w katalogu HoReCa Bifix