Herbatki owocowe Tutti Frutti


Herbatki Tutti Frutti – aromat prosto z owoców

Herbatki Tutti Frutti od BiFix to kompozycje z najwyższej jakości owoców. Owocowe herbaty pomagają zadbać o zdrowie dzięki zawartości witamin i minerałów, a do tego pysznie smakują! Zamknęliśmy najwyższej jakości, soczyste owoce w torebce herbaty, abyście mogli codziennie cieszyć się ulubionym, owocowym smakiem. Aronia, owoce tropikalne, malina? Którą herbatkę z owoców wybierzesz na dziś?

Poznaj wszystkie smaki herbat z owoców!

Wyjątkowe smaki herbatek z owoców Tutti Frutti stworzyliśmy z myślą o miłośnikach owocowych smaków. Herbatka owocowa Aronia i czarna porzeczka to propozycja dla tych, którzy zajadają się fioletowymi owocami. Aronia wspiera zdrowie dzięki zawartości polifenoli i antocyjanów o działaniu przeciwutleniającym. Antocyjany to naturalne barwniki występujące w roślinach, które wspierają przemianę materii i chronią przed chorobami układu krążenia. Z kolei czarna porzeczka to skarbnica witamin i soli mineralnych. Wspiera naturalną odporność organizmu.

Tropikalna herbatka Tutti Frutti Exotic to orzeźwiający miks grejpfruta, aronii, jabłka i kwiatu hibiskusa. Tropikalny smak z odrobiną słodyczy z jabłek daje cudowne uczucie orzeźwienia w gorące dni. Polecamy również na zimno jako cold brew! Linię smaków Tutti Frutti wzbogaciliśmy też o tak uwielbianą przez wszystkich miłośników herbaty malinę. Malinowa herbatka Tutti Frutti to idealna mieszanka owoców na czas przeziębień. Przyrządzona na zimno gasi pragnienie w upalne dni, a na gorąco rozgrzewa w okresie wiosenno-zimowym. Sprawdź wszystkie smaki Tutti Frutti!

Katalog produktów Bi fix

Znajdź swoje ulubione smaki herbat w katalogu online Bifix

Katalog dżemów

Znajdź swoje ulubione smaki dżemów w katalogu online Bifix

Katalog produktów HoReCa

Znajdź ulubione smaki w katalogu HoReCa Bifix