Suplementy diety


Herbaty - suplementy ziołowe na wzmocnienie organizmu

Suplementy diety BiFix to specjalnie skomponowane mieszanki ziołowe, które w naturalny sposób wspierają organizm, zdrowie i dobre samopoczucie. Prozdrowotny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu zawdzięczają odpowiednio zestawionym ziołom najwyższej jakości. Preparaty ziołowe mają mnóstwo dobroczynnie działających na ciało właściwości i pomagają w łagodzeniu niejednego problemu zdrowotnego. Warto sięgnąć po nie w sezonie wzmożonych zachorowań na grypę i przeziębienie, ale też wzbogacać nimi zdrową dietę każdego dnia.

Jak suplementy-herbaty ziołowe wspomagają zdrowie?

Wybrane zioła wykorzystywane w formie suplementacji diety wspierają odchudzanie i spalanie tkanki tłuszczowej (podobnie jak choćby herbaty zielone), przyspieszają przemianę materii, dostarczają witamin i minerałów... i wspomagają zdrowie na wiele innych sposobów. Jakie preparaty stosować na konkretne problemy?

Morwa biała jest szczególnie polecana do regulacji poziomu cukru we krwi. Nie bez powodu zaleca się picie herbatki z morwy diabetykom. Napar z morwy zainteresuje też osoby, które chcą obniżyć masę ciała. Morwa wspomaga zmniejszenia wchłaniania cukrów prostych i wspiera proces trawienia.

Czystek wspomaga działanie układu odpornościowego, ma też działanie przeciwwirusowe, przeciwzapalne i antyalergiczne. Dostępna w naszej ofercie herbatka z czystka to spora dawka antyoksydantów, których dobroczynny wpływ polega na neutralizowaniu wolnych rodników.

Dziurawiec wykorzystuje się przy leczeniu stanów zapalnych dróg żółciowych, błony śluzowej żołądka i jelit, osłabieniu czynności wątroby i różnego rodzaju dolegliwości żołądkowych. Dzięki właściwościom rozkurczającym na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego pomaga na zgagę, wzdęcia, biegunkę, brak apetytu i bóle brzucha. Herbatki z dziurawca stosuje się też wspomagająco w terapii stanów depresyjnych i depresji o łagodnym nasileniu.

Chcesz naturalnie wzmocnić swój organizm? Szukasz łagodnego sposobu na walkę z dolegliwościami? Wypróbuj herbaty ziołowe-suplementy diety z oferty sklepu BiFix!

Katalog produktów Bi fix

Znajdź swoje ulubione smaki herbat w katalogu online Bifix

Katalog dżemów

Znajdź swoje ulubione smaki dżemów w katalogu online Bifix

Katalog produktów HoReCa

Znajdź ulubione smaki w katalogu HoReCa Bifix