Bi fix ARONIA Dżem ekologiczny o obniżonej zawartości cukru


Grupa: Dżemy ekologiczne

5,49 zł

Nasze dżemy ekologiczne produkowane są ze starannie wyselekcjonowanych, najwyżej jakości surowców, pochodzących z naszych certyfikowanych upraw ekologicznych, gdzie nie używa się sztucznych nawozów oraz chemicznych środków ochrony roślin. Dżemy ekologiczne Bi fix o obniżonej zawartości cukru są nie tylko smaczne i zdrowie, ale również bezpieczne. Zdrowie to podstawa, dlatego wybierz to, co natura dała najlepszego.

• ekologiczny
• o obniżonej zawartości cukru
• bez konserwantów
• 100% polskich owoców

Aronia uważana jest za jeden z najzdrowszych owoców jagodowych na świecie! Stanowi bogate źródło witaminy C, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu każdego organizmu. Zawarte w aronii ntocyjany i polifenole działają przeciwutleniająco (neutralizują wolne rodniki, które powodują w organizmie niekorzystne zmiany). Poza tym korzystnie wpływają na przemianę materii, wzmacniają ogólny stan organizmu oraz opóźniają procesy starzenia.

Składniki: aronia eko, cukier eko, woda, substancja żelująca – pektyny, regulator kwasowości – kwas cytrynowy.

Sporządzono z 45 g owoców na 100 g produktów.

Opakowanie: 200 g

Wartość odżywcza w 100 g produktu: wartość energetyczna 569 kJ/134 kcal; tłuszcz <0,5 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g; węglowodany 32 g; w tym cukry 30 g; białko 0,6 g; sól 0,02 g.

Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C i spożyć w ciągu 5 dni.

Katalog produktów Bi fix

Znajdź swoje ulubione smaki herbat w katalogu online Bifix

Katalog dżemów

Znajdź swoje ulubione smaki dżemów w katalogu online Bifix

Katalog produktów HoReCa

Znajdź ulubione smaki w katalogu HoReCa Bifix