Bi fix Expert Tea REGULAR FIX Herbatka ziołowo-owocowa


Grupa: Suplementy diety / Expert tea

4,29 zł

Suplement diety REGULAR FIX jest naturalnym produktem wytworzonym z najwyższej jakości owoców i ziół z dodatkiem rozpuszczalnego błonnika roślinnego - inuliny oraz suszonych moreli i śliwek. Nasiona babki jajowatej oraz śliwki przyczyniają się do prawidłowej pracy jelit oraz ułatwiają wypróżnianie. Koper włoski wpływa korzystnie na prawidłową pracę układu pokarmowego, wspomagając apetyt oraz proces trawienia. Rooibos zawiera w swym składzie antyoksydanty, które wspierają nasz układ odpornościowy.

Receptury Bifix wywodzą się z tradycji ludowej opartej głównie na produktach roślinnych. Owoce i zioła używane do produkcji naszych suplementów diety pochodzą z własnych plantacji. O ich jakość dbamy już na etapie sadzonek. Posiadamy własne laboratorium, które zajmuje się badaniem jakości. Jesteśmy rodzinną firmą, która już od trzech pokoleń tworzy z pasją najlepsze herbaty. Warunkiem zachowania właściwego stanu zdrowia jest stosowanie zróżnicowanej diety opartej na spożywaniu dużej ilości owoców, warzyw i produktów zbożowych oraz zdrowy tryb życia poparty ćwiczeniami fizycznymi i dużą ilością ruchu.

Składniki: nasiona babki jajowatej (Plantago orbignyana), owoc moreli suszony (Prunus armeniaca), śliwki suszone (Prunus domestica), Rooibos (Aspalathus linearis), inulina (Inulinum), owoc kopru włoskiego (Foeniculum vulgare).

Opakowanie: 20 x 2 g

Zalecane spożycie: 2 razy dziennie po jednej filiżance naparu.

Przepis parzenia: 1. Torebkę herbaty umieścić w filiżance. 2. Zalać wrzątkiem (200 ml). 3. Zaparzać pod przykryciem 5-8 minut. Jedna torebka przeznaczona jest do przygotowania jednej filiżanki naparu.

Ostrzeżenie: Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Katalog produktów Bi fix

Znajdź swoje ulubione smaki herbat w katalogu online Bifix

Katalog dżemów

Znajdź swoje ulubione smaki dżemów w katalogu online Bifix

Katalog produktów HoReCa

Znajdź ulubione smaki w katalogu HoReCa Bifix