Bi fix Expert Tea FITTEA 1 Herbatka oczyszczająca ziołowo-owocowa


Grupa: Suplementy diety / Expert tea

4,88 zł

Fittea 1 to kompozycja starannie dobranych składników roślinnych - liść pokrzywy wspomaga procesy usuwania wody z organizmu, skrzyp przyczynia się do utrzymania funkcji wydalniczej nerek oraz oczyszczania i eliminacji wody z organizmu. Zawarty w herbatce: selen - chroni komórki przed działaniem stresu oksydacyjnego, chrom - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Suplement diety Fittea 1 jest naturalnym produktem wytworzonym z najwyższej jakości owoców i ziół z dodatkiem rozpuszczalnego błonnika roślinnego - inuliny oraz mikroelementów.

Receptury Bifix wywodzą się z tradycji ludowej opartej głównie na produktach roślinnych. Owoce i zioła używane do produkcji naszych suplementów diety pochodzą z własnych plantacji. O ich jakość dbamy już na etapie sadzonek. Posiadamy własne laboratorium, które zajmuje się badaniem jakości. Jesteśmy rodzinną firmą, która już od trzech pokoleń tworzy z pasją najlepsze herbaty. Warunkiem zachowania właściwego stanu zdrowia jest stosowanie zróżnicowanej diety opartej na spożywaniu dużej ilości owoców, warzyw i produktów zbożowych oraz zdrowy tryb życia poparty ćwiczeniami fizycznymi i dużą ilością ruchu.

Składniki: herbata zielona (Camellia sinensis), jabłko (Malus domestica), liść pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica), ziele skrzypu (Equisetum arvense), kwiat bławatka (Centaurea cyanus), owoc pigwy (Cydonia oblonga), inulina (Inulinum), aromat, selen [selenin sodu], chrom [chlorek chromu (III)].

Opakowanie: 20 x 2 g

Zalecane spożycie: napar z jednej saszetki 2 x dziennie (rano i wieczorem, przed posiłkiem). Herbatkę zaleca się spożywać przez 5 dni.

Przepis parzenia: 1. Torebkę herbaty umieścić w filiżance. 2. Zalać wrzątkiem (200 ml). 3. Zaparzać pod przykryciem 7-10 minut. Jedna torebka przeznaczona jest do przygotowania jednej filiżanki naparu.

Ostrzeżenie: Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Katalog produktów Bi fix

Znajdź swoje ulubione smaki herbat w katalogu online Bifix

Katalog dżemów

Znajdź swoje ulubione smaki dżemów w katalogu online Bifix

Katalog produktów HoReCa

Znajdź ulubione smaki w katalogu HoReCa Bifix